ImageX Components (1.0.0-alpha3) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Small
cy: Bach

en: Large
cy: Mawr

en: Expanded
cy: Wedi ehangu

en: Normal
cy: Cyffredin

en: Close
cy: Yn agos

en: Story
cy: Stori
