ImageX Components (1.0.0-alpha3) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Small
de: Klein

en: Large
de: Groß

en: Expanded
de: Ausgeklappt

en: Close
de: Schließen

en: Story
de: Artikel

en: Examples:
de: Beispiele:

en: Accessibility
de: Barrierefreiheit

en: UI Kit
de: UI-Werkzeuge

en: Font size:
de: Schriftgröße:
