ImageX Components (1.0.0-alpha3) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Small
eo: Malgranda

en: Large
eo: Granda

en: Expanded
eo: Ekspansiigita

en: PHP
eo: PHA

en: Story
eo: Rakonto
