ImageX Components (1.0.0-alpha3) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
es: Desactivado

en: Small
es: Pequeño

en: Large
es: Grande

en: Expanded
es: Expandido

en: Close
es: Cerrar

en: Story
es: Artículo

en: Examples:
es: Ejemplos:

en: Accessibility
es: Accesibilidad

en: UI Kit
es: Juego UI
