ImageX Components (1.0.0-alpha3) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
et: Keelatud

en: Small
et: Väike

en: Large
et: Suur

en: Expanded
et: Laiendatud

en: Normal
et: Tavaline

en: Close
et: Sulge

en: Story
et: Artikkel

en: Accessibility
et: Vaegnägijale
