ImageX Components (1.0.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Small
eu: Txikia

en: Large
eu: Handia

en: Expanded
eu: Zabalduta

en: Normal
eu: Arrunta

en: Close
eu: Itxi

en: Story
eu: Istorioa

en: Examples:
eu: Adibideak:
