ImageX Components (1.0.0-alpha3) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Small
fa: کوچک

en: Large
fa: بزرگ

en: Expanded
fa: گسترده

en: Normal
fa: عادی

en: Close
fa: بستن

en: Story
fa: روایت
