ImageX Components (1.0.0-alpha3) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Small
fr: Petit

en: Large
fr: Grand

en: Expanded
fr: Déplié

en: Close
fr: Fermer

en: Story
fr: Article

en: Examples:
fr: Exemples :

en: Accessibility
fr: Accessibilité
