ImageX Components (1.0.0-alpha3) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
he: מושבת

en: Small
he: קטן

en: Large
he: גדול

en: Expanded
he: מורחב

en: Normal
he: נורמלי

en: Close
he: סגירה

en: Story
he: סיפור

en: Examples:
he: דוגמאות:
