ImageX Components (1.0.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Small
hu: Kicsi

en: Large
hu: Nagy

en: Expanded
hu: Nyitott

en: Normal
hu: Általános

en: Close
hu: Bezár

en: Story
hu: Írás

en: Examples:
hu: Példák

en: Accessibility
hu: Akadálymentesség
