ImageX Components (1.0.0-alpha3) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Small
is: Lítið

en: Large
is: Stórt

en: Expanded
is: Útvíkkað

en: Close
is: Loka

en: Story
is: Saga
