ImageX Components (1.0.0-alpha3) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Small
kk: Кіші

en: Large
kk: Ірі

en: Expanded
kk: Кеңейтілген

en: Story
kk: Мақала
