ImageX Components (1.0.0-alpha3) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Small
kn: ಚಿಕ್ಕದಾದ

en: Large
kn: ದೊಡ್ಡದಾದ

en: Normal
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ

en: Close
kn: ಮುಚ್ಚು

en: Accessibility
kn: ನಿಲುಕಣೆ
