ImageX Components (1.0.0-alpha3) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Small
ku: بچووک

en: Large
ku: گەورە

en: Expanded
ku: لێککراوە

en: Story
ku: چیڕۆک
