ImageX Components (1.0.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Expanded
lt: Išplėstas

en: Normal
lt: Normalus

en: Close
lt: Uždaryti

en: Story
lt: Straipsnis
