ImageX Components (1.0.0-alpha3) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Small
mr: लहान

en: Large
mr: मोठे

en: PHP
mr: पी एच  पी

en: Normal
mr: साधारण

en: Close
mr: बंद
