ImageX Components (1.0.0-alpha3) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Expanded
ne: विस्तारित

en: PHP
ne: पीएचपी

en: Normal
ne: साधारण

en: Story
ne: लेख
