ImageX Components (1.0.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Small
nl: Klein

en: Large
nl: Groot

en: Expanded
nl: Uitgeklapt

en: Normal
nl: Normaal

en: Close
nl: Sluiten

en: Story
nl: Artikel

en: Examples:
nl: Voorbeelden:

en: Accessibility
nl: Toegankelijkheid
