ImageX Components (1.0.0-alpha3) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Small
oc: Pichon

en: Large
oc: Grand

en: Expanded
oc: Desplegat

en: Close
oc: Tampar

en: Story
oc: Article

en: Examples:
oc: Exemples :
