ImageX Components (1.0.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Small
pl: Małe

en: Large
pl: Duże

en: Expanded
pl: Rozwinięte

en: Normal
pl: Zwykły

en: Close
pl: Zamknij

en: Story
pl: Artykuł

en: Examples:
pl: Przykłady:

en: Accessibility
pl: Dostępność
