ImageX Components (1.0.0-alpha3) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Small
ro: Mic

en: Large
ro: Mare

en: Expanded
ro: Expandat

en: Close
ro: Închideți

en: Story
ro: Articol

en: Examples:
ro: Exemple
