ImageX Components (1.0.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
ru: Отключено

en: Small
ru: Маленький

en: Large
ru: Большой

en: Expanded
ru: Развёрнутый

en: Normal
ru: Нормальный

en: Close
ru: Закрыть

en: Story
ru: Заметка

en: Examples:
ru: Пример:

en: Accessibility
ru: Доступность
