ImageX Components (1.0.0-alpha3) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Small
sv: Liten

en: Large
sv: Stor

en: Expanded
sv: Utfällt

en: Close
sv: Stäng

en: Story
sv: Artikel
