ImageX Components (1.0.0-alpha3) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Small
ta: சிறியது

en: Large
ta: பெரியது

en: Expanded
ta: விரிவாக்கப்பட்டது

en: PHP
ta: பிஎச்பி

en: Close
ta: மூடு

en: Story
ta: கதை
