ImageX Components (1.0.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Small
tr: Küçük

en: Large
tr: Büyük

en: Expanded
tr: Genişletilmiş

en: Close
tr: Kapat

en: Story
tr: Hikaye
