ImageX Components (1.0.0-alpha3) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
vi: Tắt

en: Small
vi: Nhỏ

en: Large
vi: Rộng

en: Expanded
vi: Mở rộng

en: Normal
vi: Bình thường

en: Close
vi: Đóng

en: Story
vi: Truyện

en: Examples:
vi: Thí dụ:

en: Accessibility
vi: Khả năng truy cập
