Itsyou.online (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Continue
fi: Jatka

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Security
fi: Turvallisuus

en: Account settings
fi: Käyttäjätilin asetukset

en: Registration successful. You are now logged in.
fi: Rekisteröityminen onnistui. Olet nyt kirjautunut sisään.

en: display fields
fi: kenttien näyttö
