Itsyou.online (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Continue
pt: Continuar

en: Security
pt: Segurança

en: Account settings
pt: Opções da conta

en: Registration successful. You are now logged in.
pt: O cadastro foi completado. Você está logado agora.

en: display fields
pt: exibir campos
