Commerce Iyzipay Payment Gateway (8.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Error
ja: エラー

en: Year
ja: 年

en: Month
ja: 月

en: Secret key
ja: シークレットキー

en: About
ja: アバウト

en: You have entered an invalid credit card number.
ja: 入力されたカード番号が誤っています。

en: CVV
ja: CVV番号

en: Card type
ja: カードタイプ

en: Card number
ja: カード番号
