Izi Message (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Center
az: Mərkəz

en: Bottom left
az: Aşağı sol

en: Error message
az: Xəta mesajı

en: Warning message
az: Xəbərdarlıq mesajı

en: Status message
az: Status mesajı
