Izi Message (2.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Center
ar: المركز

en: Overlay
ar: الطبقة

en: Error message
ar: رسالة الخطأ

en: Warning message
ar: رسالة التحذير

en: Status message
ar: رسالة الحالة
