Izi Message (2.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Center
eu: Erdian

en: Basic settings
eu: Oinarrizko ezarpenak

en: Bottom left
eu: Behean ezkerrean

en: Error message
eu: Errore mezua

en: Warning message
eu: Ohartarazpen mezua

en: Status message
eu: Mezu egoera
