Izi Message (2.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (22 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Display mode
nl: Weergavemodus

en: Basic settings
nl: Basisinstellingen

en: Bottom left
nl: Linksonder

en: Timeout
nl: Time-out

en: Other settings
nl: Andere instellingen

en: Pause on hover
nl: Pauzeren bij aanwijzen

en: Error message
nl: Foutmelding

en: Bottom Right
nl: Rechtsonder

en: Warning message
nl: Waarschuwingsbericht

en: Top Left
nl: Linksboven

en: Top Right
nl: Rechtsboven

en: Light
nl: Licht

en: Max width
nl: Maximale breedte

en: Status message
nl: Statusbericht

en: Overlay close
nl: Overlay sluiten

en: Dark
nl: Donker

en: Top Center
nl: Middenboven

en: Bottom Center
nl: Middenonder

en: Title font size
nl: Lettergrootte van titel

en: Progress Bar
nl: Voortgangsbalk
