Izi Message (2.0.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: User interface
pt: Interface de usuário

en: Center
pt: Central

en: Display mode
pt: Modo de exibição

en: Basic settings
pt: Configurações básicas

en: Bottom left
pt: Esquerda embaixo

en: Other settings
pt: Outras configurações

en: Error message
pt: Mensagem de erro

en: Bottom Right
pt: Inferior direito

en: Warning message
pt: Mensagem de aviso

en: Top Left
pt: Superior esquerdo

en: Top Right
pt: Superior direito

en: Max width
pt: Largura máxima

en: Status message
pt: Mensagem de status

en: Dark
pt: Escuro

en: Close button
pt: Botão fechar
