Izi Message (2.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Center
sk: Na stred

en: Basic settings
sk: Základné nastavenia

en: Bottom left
sk: Vľavo dole

en: Overlay
sk: Vrstva

en: Other settings
sk: Ostatné nastavenia

en: Error message
sk: Chybová správa

en: Warning message
sk: Správa s upozornením

en: Status message
sk: Stavová správa
