Izi Message (2.0.1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: Center
ro: Centru

en: Display mode
ro: Modul de afişare

en: Basic settings
ro: Setări de bază

en: Bottom left
ro: Stânga jos

en: Error message
ro: Mesaj de eroare

en: Warning message
ro: Mesaj avertizare

en: Status message
ro: Mesaj de stare
