Izi Message (2.0.1) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Center
uk: По центру

en: Display mode
uk: Режим відображення

en: Basic settings
uk: Основні налаштування

en: Bottom left
uk: Знизу зліва

en: Timeout
uk: Час очікування

en: Overlay
uk: Накладання

en: Other settings
uk: Інші налаштування

en: Pause on hover
uk: Пауза при наведенні

en: Error message
uk: Повідомлення про помилку

en: Bottom Right
uk: Внизу справу

en: Warning message
uk: Попереджувальне повідомлення

en: Top Left
uk: Зверху зліва

en: Top Right
uk: Зверху справа

en: Light
uk: Світла

en: Max width
uk: Максимальна ширина

en: Status message
uk: Повідомлення про стан

en: Overlay close
uk: Закриття з накладанням

en: Dark
uk: Темний

en: Top Center
uk: Верхній центральний

en: Progress Bar
uk: Індикатор використання
