Izi Message (2.0.2) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: Center
bo: དཀྱིལ

en: Basic settings
bo: གཞི་རྩའི་སྒྲིག་འགོད

en: Bottom left
bo: གཡོན་འོག

en: Overlay
bo: ཕྱི་རིམ

en: Other settings
bo: སྒྲིག་འགོད་གཞན།

en: Status message
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན
