Izi Message (2.0.2) - en to fr translation catalogue (18 entries)

en: User interface
fr: Interface utilisateur

en: Center
fr: Centre

en: Display mode
fr: Mode d'affichage

en: Basic settings
fr: Paramètres de base

en: Bottom left
fr: Bas gauche

en: Timeout
fr: Temps limite

en: Overlay
fr: Premier plan (overlay)

en: Other settings
fr: Autres paramètres

en: Pause on hover
fr: Pause au survol

en: Error message
fr: Message d'erreur

en: Bottom Right
fr: En bas à droite

en: Warning message
fr: Message d'avertissement

en: Top Left
fr: En haut à gauche

en: Top Right
fr: En haut à droite

en: Light
fr: Léger

en: Max width
fr: Largeur maximale

en: Status message
fr: Message d'état

en: Dark
fr: Sombre
