Izi Message (2.0.2) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: User interface
hi: उपयोक्ता अंतरपृष्ठ

en: Center
hi: मध्य

en: Basic settings
hi: बेसिक सेटिंग्स

en: Bottom left
hi: नीचे बाएँ

en: Error message
hi: त्रुटि संदेश

en: Warning message
hi: चेतावनी संदेश

en: Status message
hi: स्थिति संदेश
