Izi Message (2.0.2) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: User interface
pt: Interface do utilizador

en: Center
pt: Centrar

en: Basic settings
pt: As definições básicas

en: Bottom left
pt: Inferior esquerdo

en: Error message
pt: Mensagem de erro

en: Warning message
pt: Mensagem de aviso

en: Status message
pt: Mensagem de estado
