Izi Message (2.0.2) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Bottom left
sl: Spodaj levo

en: Overlay
sl: Prekrivalo

en: Error message
sl: Sporočilo o napaki

en: Warning message
sl: Opozorilno sporočilo
