Izi Message (2.0.2) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: Center
tr: Merkez

en: Display mode
tr: Görüntüleme modu

en: Basic settings
tr: Temel ayarlar

en: Bottom left
tr: Alt sol

en: Timeout
tr: Zaman aşımı

en: Overlay
tr: Üst katman

en: Error message
tr: Hata mesajı

en: Warning message
tr: Uyarı mesajı

en: Status message
tr: Durum mesajı
