Izi Message (2.0.3) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: Center
bg: Център

en: Error message
bg: Съобщение за грешка

en: Warning message
bg: Предупредително съобщение

en: Status message
bg: Статус съобщение
