Izi Message (2.0.3) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Center
be: Цэнтр

en: Overlay
be: Перакрываючы слой

en: Error message
be: Паведамленне пра памылку

en: Warning message
be: Папярэджанне

en: Status message
be: Паведамленне пра статус

en: Dark
be: Цёмная
