Izi Message (2.0.3) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Center
ca: Centre

en: Display mode
ca: Mode de visualització

en: Basic settings
ca: Paràmetres bàsics

en: Bottom left
ca: Part inferior esquerra

en: Error message
ca: Missatge d'error

en: Warning message
ca: Missatge d'avís

en: Light
ca: Clar

en: Status message
ca: Missatge d'estat

en: Dark
ca: Fosc
