Izi Message (2.0.3) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Center
fi: Keskellä

en: Display mode
fi: Esitysmuoto

en: Basic settings
fi: Perusasetukset

en: Bottom left
fi: Alhaalla vasemmalla

en: Timeout
fi: Aikakatkaisu

en: Overlay
fi: Päällys

en: Pause on hover
fi: Pysäytä hiiren ollessa päällä

en: Error message
fi: Virheviesti

en: Warning message
fi: Varoitusviesti

en: Light
fi: Vaalea

en: Max width
fi: Enimmäisleveys

en: Status message
fi: Tilanneviesti

en: Overlay close
fi: Sulje overlay

en: Dark
fi: Tumma
