Izi Message (2.0.3) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: User interface
id: Antarmuka pengguna

en: Center
id: Tengah

en: Bottom left
id: Kiri bawah

en: Error message
id: Pesan kesalahan

en: Bottom Right
id: Kanan Bawah

en: Warning message
id: Pesan peringatan

en: Top Left
id: Kiri Atas

en: Top Right
id: Kanan Atas

en: Status message
id: Pesan status

en: Top Center
id: Tengah Atas

en: Bottom Center
id: Tengah Bawah
