Izi Message (2.0.3) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ug: ئىشلەتكۈچىلەر كۆزنىكى

en: Center
ug: ئوتتۇرىغا توغرىلاش

en: Bottom left
ug: سول تەرەپ ئاستى

en: Error message
ug: خاتالىق

en: Warning message
ug: ئەسكەرتىش
