Jammer (1.0.1) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Confirm
af: Bevestig

en: Remove
af: Verwyder

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Priority
af: Prioriteit

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Import
af: Voer in

en: Comment
af: Kommentaar
